Ballina / Show Bizz / Merytoni vjen si King në këngën “Une e di se bon” (Video)
Loading...

Merytoni vjen si King në këngën “Une e di se bon” (Video)

Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Merytoni. Artisti në fjale sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Une edi se bon ”, këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ shoqëruar nga një vokal prej një ylli të vërtet, ai sigurisht se ka një të ardhme të ndritur në industrin muzikore shqiptare. Është i ri në moshë por deri më tani ka arritur të ketë shumë ndjekës rreth vetes. Kënga ” Une edi se bon” premierën ekskluzive e ka pasur në kanalin muzikore më të madhë shqiptar Arkiva Shqip kanal ky me mbi 1 miljon Subscribe. Merytoni është pjesë e Labelit BNDLSS Music, Directed by – LoniProduction si dhe është nën menagjimin e Rezon Hoxha.

 

 

 

 

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …