Ballina / Sport / Mesfushori shqiptar shënon supergol në kampionatin spanjoll
Loading...

Mesfushori shqiptar shënon supergol në kampionatin spanjoll

Enis Bardhi, mesfushori shqiptar ka shënuar një gol mjaft të bukur në La Liga ndaj skuadrës së Deportivo La Corunas.

Levante është duke luajtur ndaj Deportivo dhe rezultati është 2-2. Golin e parë për vendasit e ka shënuarBardhi.

Ai ngushtoi epërsinë në 1:2 në minutën e 35’, duke shënuar një gol të bukur nga goditja e dënimit. /BW/

/albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …