Ballina / Lajme / Kosovë / Mësimi fillon me katër shtator
Loading...

Mësimi fillon me katër shtator

Shkollat e vendit tonë janë gati për procesin e mësimit, i cili do të fillojë të hënën.

 Atyre u janë shpërndarë edhe librat për filloristët e ciklit të ulët.

 

/GazetaExpress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...