Ballina / Show Bizz / Metiz vjen me “Magnet” FOTO-VIDEO

Metiz vjen me “Magnet” FOTO-VIDEO

 Tregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artist i ri që premton shumë në industrinë e muzikës është Metiz, shkruan lajmi.net.

Metiz sapo ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Magnet”, këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip.

Ky projekt është punuar nga XL-films dhe Metiz e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme.

Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Metiz është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë.

https://www.youtube.com/watch?v=Uu_zpLOzHMc

Loading...

Shikoni gjithashtu

Lumni Aliu vjen me ‘Sabr’, këngë verore që i kushtohet dashurisë (Video)

Ylli i ri i muzikës, Lumni Aliu ka ardhur me projektin më të ri të …