Ballina / Sport / Milan i drejtohet provës së parë të vërtetë pa një lojtar kyç
Loading...

Milan i drejtohet provës së parë të vërtetë pa një lojtar kyç

Mbrojtësi i krahut të kuqezinve Conti do të mungojë ndaj Lazios. Ai ka pësuar një dëmtim në gju, por që nuk është edhe aq serioz.

Mbrojtësi i Milanit, pësoi dëmtim në ndeshjen e Italisë të zhvilluar kundër Izraelit. Sipas Sky Italia, dëmtimi i lojtarit nuk është edhe aq i madh.

Conti nuk do të tubohet për ndeshjen në fundjavë ndaj Lazios. Lojtari erdhi këtë sezon nga Atalanta, pas një viti të mirë ne klubin nga Bergamo. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...