Ballina / World / Sports / Milani “shokon” tregun e transferimeve
Loading...

Milani “shokon” tregun e transferimeve

Afati kalimtar për Milanin ende nuk ka përfunduar.

Rossonerët janë duke punuar shumë për të bërë edhe një goditje këtë verë, në fazën e sulmit.

Duket se Milan ka bërë progres të madh në bisedimet me Fiorentinën, për sulmuesin Nikola Kalinic, i cili do të zëvendësojë të larguarin Carlos Bacca.

Këtë e konfirmon edhe zyrtarizimi i numrave nga skuadra e Fiorentinës për sezonin e ri, ku numri 9 nëntë është i lirë, numër ky që është mbajtur nga sulmuesi kroat. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

‘”Bale dhe Benzema duhet të largohen”, shpërthejnë tifozët

 Tifozët janë të dëshpëruar dhe nuk i duan më Benzeman e Bale në skuadër. Real …