Ballina / Show Bizz / Muzike / Mili Sallauka i shumëpëlqyer nga publiku me klipin e ri “Bukuri Shqiptare” (Video)
Loading...

Mili Sallauka i shumëpëlqyer nga publiku me klipin e ri “Bukuri Shqiptare” (Video)

“Bukuri shqiptare” titullohet videoklipi i sapo publikuar i artistit nga Prizreni, Mili Sallauka. Kënga është kompozuar dhe orkestruar nga mjeshtri Joniad Banushi, ndërsa teksti u punua nga M. Sh. Në këtë projekt Mili vjen në bashkëpunim me producentin e madh Dashnor Asllani dhe produksionin “Insidemedia”, puna e të cilëve ka rezultuar e shkëlqyer. Klipi është duke u pëlqyer mjaft mirë nga artdashësit, ndaj për artistin tonë ky është një sinjal pozitiv që mos të ndalojë së krijuari këngë të bukura.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Besim Mehmeti: Sinqeriteti, besnikëria dhe puna, çelës i suksesit

Shqiptarët janë të suksesshëm në mbarë botën, në shumë fusha, por nuk harrojnë dhe humanizmin. …

Loading...