Ballina / Show Bizz / “Milioneri arab më ofroi 50 mijë euro për një natë”, rrëfehet prezantuesja e famshme (FOTO)
Loading...

“Milioneri arab më ofroi 50 mijë euro për një natë”, rrëfehet prezantuesja e famshme (FOTO)

Ajo është një nga prezantueset më të njohura dhe më seksi në Britaninë e Madhe. Lauren Goodger u bë e njohur nga publikimi i një videoje të nxehtë me ish-të dashurin, Jean McLean.

E me siguri nga ajo video, Lauren ka marrë edhe propozimin nga milioneri arab.

Prezantuesja ka deklaruar se një milioner arab i ka ofruar 50 mijë euro për një natë.

Lauren tha që nuk e ka pranuar ofertën e milionerit arab, megjithatë kurrë nuk i dihet.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...