Ballina / Show Bizz / Mirela Kurti – Deperto fuqishem në tregun muzikor shqiptar ( Foto- Video)
Loading...

Mirela Kurti – Deperto fuqishem në tregun muzikor shqiptar ( Foto- Video)

Intervist me Mirela Kurti


 • Sapo keni publikuar projektin e par muzikor , cilët janë bashkpuntoret që ke zgjedhur për këtë këngë ?

 • Moj Zemer është projekti im i par muzikor dhe për bashkpuntor kam zgjedhur Soni Beratit

 • Kënga sapo është lansuar në youtube ka kapur shifra te larta klikimesh si ndjeheni për këtë sukses ?

 • Duke pasur parasyshe që është projekti im i par muzikor mbeshtetja që po marrë nga publiku po më lumturo dhe po më motivo të punoj pa pertes

 • Interesimi i mediav online ishte i madh , shumë portale e shprendan këngën dhe te cilsuan si fenomeni i ri i muzikes shqipe si te bënë të ndihesh ky fakt ?

 • Interesimi i mediav ishte befasues dhe per mu, pas publikimit të këngës e kam shikuar veten ne ballinat e shumë portalev , për këtë jam shumë falenderuese ndaj gazetarve për mbeshtetje
 • Kur pritet lansimi i projektit të ri muzikor ?

 • Meqense kjo këngë mi plocoi pritshmerit e mija . Për këngën e re jam duke punuar intenzivisht

 • Kërkesat për mbremje muzikore janë më të shumta në trojet shqiptare apo në diaspor ??

 • Kërkesat për mbremje muzikore jan të mirseardhura ska rendesi ne diaspor apo ne shqiperi e rendesishme eshte te jem afer fansave te mi • Ke ndonjë mesazh për fansat tuaj dhe lexuesit tanë ?

 • Fansat dua ti falenderoj shumë për suportin dhe i premtoj që do jem aktive në muzik dhe shumë shpejt do lansoj projete te reja per ta


https://www.youtube.com/watch?v=oFdTCilV48o

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …