Ballina / Show Bizz / Muzike / “Miss dhe Mister Vogëllushi” me 30 korrik në Shkodër
Loading...

“Miss dhe Mister Vogëllushi” me 30 korrik në Shkodër

Miss dhe Mister Vogëllushi” me 30 korrik në Shkodër, producentja ka gati një super show
Producentja e njohur shkodrane Shpresa Drasati ka gati në mbrëmjen e 30 Korrikut një super spektakël për fëmijë. “Miss dhe Mister Vogëlushi” do të vijë me fëmijët shumë simpatike e pa dallime ngjyre apo jetese në Shkodër te Restorant Hotel Tradita në një super ide nga vetë producentja që këtë herë ka ndihmën e madhe të aktorit dhe regjisorit të njohur shqiptar Bruno Shllaku. Gjithcka është gati për këtë super show ku padiskutim se të ftuar do të jenë njërëz të njohur të botës së shoë-bizit dhe jo vetëm, por mbi të gjithnë mësojmë se kjo mbrëmje do të jetë humanitare, e fëmijët që konkurojnë do të jetë nga komunitete të ndryshme, pasi janë yje e të gjithë duhet të jenë të barabartë. Sipas disa zërave mësohet se producetnja do ta mbyllë këtu karrierën e saj në këtë super mbrëmje, të paktën sa flitet në Shqipëri, ndërsa do të ketë atë natë shumë artistë të ftuar e mjaft supriza të tjera për t’i zbuluar e pritur të dielën e fundit të korrikut në Shkodrën e bukur.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Tayna vë në plan të parë të pasmet atraktive në imazhin e fundit

Këngëtarja shqiptare, Tayna, vazhdon të jetë një nga emrat më të kërkuar gjithandej. Bukuroshja është …

Loading...