Ballina / Uncategorized / Mka marr malli- Projekti i ri muzikor nga Badhe Gega FOTO-VIDEO
Loading...

Mka marr malli- Projekti i ri muzikor nga Badhe Gega FOTO-VIDEO
Bardhe Gega është një ndër artistet më pruduktive ne industrin muzikore shqiptare. Fal talentit dhe zerit te ngrohet që artistja posedo ajo vazhdo të mbetet shumë e kerkuar në qdo vend ku flitet shqip. Kënga e sapo publikuar nga Bardhe Gega mban titullin “Mka marr malli” dhe është publikuar nga Eurolindi&Etc

Shikoni gjithashtu

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra …

Loading...