Ballina / Show Bizz / ML publikon megaprojektin ‘Money’ (Video)
Loading...

ML publikon megaprojektin ‘Money’ (Video)

Rap këngëtari ML vjen me projektin e tij më të fundit të titulluar ‘Money’ një këngë ritmike e cila është publikuar dje ndërsa për 24 orë ka marrë klikime të mjaftueshme. Klipi i këngës është publikuar në platformën më të madhe shqiptare ArkivaShqip derisa ML vjen në top formë dhe plot ritëm. Për të shijuar rritmet e kësaj kënge klikoni në vazhdim.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...