Ballina / Show Bizz / “Moj Zemer” Super Hiti I Ri Nga Mirela Kurti
Loading...

“Moj Zemer” Super Hiti I Ri Nga Mirela KurtiTregu i muzikës sonë çdo ditë e më shumë po pasurohet me emra të rinj që futen në këtë treg të ngjeshur . Një artiste e re që premton shumë në industrinë e muzikës është Mirela Kurti . Mirela sapo ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Moj Zemer” këngë kjo që vjen e vizualizuar me videoklip. Ky projekt është punuar në mënyr shumë profesjonale dhe Mirela e sjell të interpretuar në mënyrë të veçantë, këngë e cila pritet të rezultojë e suksesshme. Shumë prej artistëve tanë edhe pse emra të rinj janë pritur mirë nga publiku, Mirela është një emër që premton të ngritet shpejt në skenë. Kënga e re vjen në bashkpunim me Soni Beratit dhe premieren ekskluzive e ka pasur në kanalin më të madhë shqiptar në youtube, në ArkivaShqip kanal ky me mbi 2.9 miljon subscribe 
https://www.youtube.com/watch?v=oFdTCilV48o&feature=share&fbclid=IwAR08Y9msriW33trnudDEkSbTVibrm6FRFVXvzUdG3V28HMvYgYso9s1vIZs%20%20

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …