Ballina / World / Sports / Montella: Ma sillni këdo që dëshironi, por mos prekni Suson ( Video )
Loading...

Montella: Ma sillni këdo që dëshironi, por mos prekni Suson ( Video )

Pas 10 minuta lojë Cutrone shenon golin e parë për Milanin. Ndërsa gëzimi për Rosonerët zgjati vetëm deri në minute e 56` kur shenoi  Joao Pedro. 

Ndërsa me një mjeshtri dhe teknikë të një lojtari të madh Suso në minuten e 70` shenon gol për rosonerët. Ndërsa rezultati mbeti 2:1 në San Siro.

Montella e kishte përseritur  disa herë për Fassone dhe Mirabellin gjatë gjithë verës. Ma sillni këdo që dëshironi, por mos prekni Suson transmeton Sky Sport. Dhe sigurisht, ai kishte të drejtë.

/MegaPress/

 

 

Shikoni gjithashtu

‘”Bale dhe Benzema duhet të largohen”, shpërthejnë tifozët

 Tifozët janë të dëshpëruar dhe nuk i duan më Benzeman e Bale në skuadër. Real …