Ballina / Femra / Mos i bëni këto gabime me rrobat tuaja (FOTO)
Loading...

Mos i bëni këto gabime me rrobat tuaja (FOTO)

Ju mund të shkoni në palestër gjatë gjithë kohës, të hani vetëm mollë të gjelbra dhe ta keni trupin tuaj të preferuar.

Por ju mund të prishni gjithçka duke zgjedhur veshjen e gabuar.

Më poshtë janë disa këshilla efektive, se si ju mund të dukeni mjaftë bukur në rrobat tuaja, transmeton Klan Kosova.

 

Shikoni gjithashtu

Maskë për fytyrë me mjaltë dhe kamomil

Përbërsit 3 qese kamomil Du lugë gjele mjaltë Fillimisht vendosni në një enë pak ujë …