Ballina / Lajme / Kosovë / Mustafa në gjendje të rëndë shëndetësore udhëton në Gjermani
Loading...

Mustafa në gjendje të rëndë shëndetësore udhëton në Gjermani

Ish kryeministrit Isa Mustafa pas komplikimeve shëndetësore ka udhëtuar për në Gjermani, pë diagnostifikimin e sëmundjes.

Edhe pse në fillim për gjitha mediat u bë e ditur se ishte vetëm një grip, ndërsa së fundmi tregohet gjendja e rënë shëndetësore.

Në përkrahje për ta ndihmuar z. Mustafen i kan dalur edhe krerët e shtetit z. Hashim Thaçi dhe z. Ramush Haradinaj duke i ofruar përkrahje të plotë për shërim, kudo të jetë e nevojshme.

/MegaPress.AL/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...