Ballina / Lajme / Kosovë / Mustafa:Programi i Abrashit është program që sublimon nevojat dhe aspiratat e çdo qytetari
Loading...

Mustafa:Programi i Abrashit është program që sublimon nevojat dhe aspiratat e çdo qytetari

LDK përmbyll fushaten zgjedhore edhe në Prishtinë në prezencë të militantëve dhe përkrahësve të partisë.

Isa Mustafa para të pranishmëve tha se “ Të gjitha degët dhe forumet e LDK-së në Prishtinë në përkrahje të Kryetarit të ardhshëm, Arban Abrashi.
Programi për Prishtinën i Kryetarit Abrashi është program që sublimon nevojat dhe aspiratat e çdo qytetari të Prishtinës dhe të çdo pjese të Komunës, të qytetit dhe të fshatrave”.

/MegaPress.al/

 

 

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...