Ballina / Sport / Napoli arrin pikë minimale (Video)
Loading...
during the Serie A match between FC Torino and SSC Napoli at Stadio Olimpico di Torino on May 14, 2017 in Turin, Italy.

Napoli arrin pikë minimale (Video)

Napoli fiton pikët minimale kundër Nice. Jose Callejon shenoi golin e parë, ndërsa të dytin Dries Martines. Ndeshja përfundoi 2:0, në favor të Napolit, ku gjithësej fitoi 4 pikë.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …