Ballina / Show Bizz / Muzike / Nasty D publikon hitin veror “Po mpelqen” (Video)
Loading...

Nasty D publikon hitin veror “Po mpelqen” (Video)

Artisti Driton Beketeshi i njohur me emrin artistik Nasty D po arrin shumë suksese në karrierën e tij.

Këngëtari i njohur pak minuta më parë ka publikuar projektin e tij më të ri i cili pritet të jetë një hit veror.

“Po mpelqen”, titullohet kënga më e re nga Nasy D në bashkëpunim me Robb Daddy.

Videoklipi i kësaj kënge verore është realizuar në plazh dhe ajo që bie në sy është vajza në klip.

Po ta shikoni mirë, kjo bukuroshe është gjithashtu në klipin “Faje”, nga Gjiko dhe Skerdi dhe në atë të Ledrit me Yong Zerkën.

Teksi dhe melodia është bërë nga vetë artistët Nasty D dhe Robb Daddy ndërsa videoklipi është realizuar nga Black Fish Entertainment.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …