Ballina / Lajme / Kosovë / Nasuf Aliu: 22 tetori do të jet fundi i qeverisjes së deritanishme
Loading...

Nasuf Aliu: 22 tetori do të jet fundi i qeverisjes së deritanishme

Kandidati për Kryetar Komune në Vushtrri z. Nasuf Aliu nga radhët e AKR -së në faqen e tij në Facebook, një ditë para zgjedhjeve komunale i ka falenderuar të gjithë për mbështetje gjatë këtij muaji fushate elektorale.

Ndërsa beson se i gjithë mundi i tyre do të kurorëzohet me sukses duke e ditur se është lideri i duhur për udhëheqjen e qytetit.

Me zgjedhjet e 22 tetorit do të mer fund  qeverisja e deritanishme.

Postimi i plotë:

Të nderuar qytetarë të Vushtrrisë,

Ju falënderohem pa masë për mbështetjen e juaj të madhe dhe kurorzimin e sontëm të suksesshëm.

Kjo ishte dëshmi e kjart se me 22 tetor do ti japim fund qeverisjes së deritanishme.

Na priftë e mbara për vendin tonë.

I juaji,
Nasufi
Kandidat i AKR’s për kryetar të Vushtrrisë

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...