Ballina / Lajme / Ndërron jetë i burgosuri në burgun e Idrizovës
Loading...

Ndërron jetë i burgosuri në burgun e Idrizovës

Mbrëmë spitalin “8 Shtatori” ka ndërruar jetë V.K (46) nga Shkupi, i cili ka qenë i burgosur në burgun e Idrizovës, përcjell Telegrafi Maqedoni.

Nga MPB njoftojnë se i burgosuri ka ndërruar jetë pesë minuta pas mesnate. Ndërsa me urdhër të prokurorit publik trupi i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.

Pritet që MPB të njoftojë për arsyet e vdekjes së të burgosurit./Telegrafi/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …