Ballina / Stili / Sport / Fitness / Ndodh edhe kjo: Mposhtet Majlinda Kelmendi, s’ka medalje të artë
Loading...

Ndodh edhe kjo: Mposhtet Majlinda Kelmendi, s’ka medalje të artë

Kampionia Olimpike, Majlinda Kelmendi ka humbur mundësinë që të luftojë për medaljen e artë në Botërorin që po mbahet në xhudo, duke u mposhtur nga japonezja Ai Shishime.

Kelmendi tani ka mundësinë që të garojë për medaljen e bronztë në këtë botëror. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Valon Faiku profesionisti i fitnesit dhe trainer i liçensuar nga Federata e Bodybuldingut të Kosovës

Valon Faiku është një nga trajnerët më të njohur në Kosovë. Këtë profesion e ushtron …