Ballina / Lajme / Kosovë / Nehat Elshani nuk i harron dëshmorët edhe pas hyrjes ne politikë (Foto)
Loading...

Nehat Elshani nuk i harron dëshmorët edhe pas hyrjes ne politikë (Foto)

Kandidati për asamble komunale nga radhët e PDK-së , njëherit ish ushtari i UCK-së, Nehat Elshani gjatë fushatës elektorale, nuk po harron të bëj homazhe tek varrezat e dëshmorëve.

Në një postim në Facebook,Elshani ka shkruar :

“Nderime te Varrezat e Dëshmorëve në Landovicë, ku tjetër të marr mësim dhe frymëzim se si duhet vendi, përpos te vendi ku pushojn të gjithë bashkluftëtarët e mi. Lavdi!”

 

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Zv.ministrja e financave Elezi nesër hap konferencën me temë ‘Përmirësimi i sistemit për kontrollë të brendëshëm’

Shkup, 12 qershor – Nesër e enjte (13 qershor 2019), me fillim në ora 10:00 zëvendës …

Loading...