Ballina / Show Bizz / Muzike / Nëse dëshironi këngetar që dasma juaj të ket një atmosfer të paharruar ja zgjidhja ?
Loading...

Nëse dëshironi këngetar që dasma juaj të ket një atmosfer të paharruar ja zgjidhja ?

Fjala është për këngëtarin nga Prishtina Sovran Olluri i cili me zërin e tij krijon atmosfer të pa harruar në ahengje te ndryshme familjare.

Eshte njeri nder kengetaret me te kerkuar ne dasma dhe mbremje .

Që nga dalja e par në publik Sovran Olluri ka tërhequr vëmendjen e publikut.

Një djal shumë simpatik po dhe me një talent të madhë në muzik Sovrani arriti që për një kohë të shkurt të bëjë numer të madhë fansash rrethë vete.

Pas angazhimeve ne sezonen e veres ai ka vendosur te sjell nje projekt te ri i cili pritet te lansohet shum shpejt ?

Per rezervime kontaktoni tel + 383 44 585 422

VIDEO : 

https://web.facebook.com/SovranOlluriOfficial/videos/2149401471943101/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …