Ballina / Show Bizz / New Hit – Ku e le dashnin nga Blerina Matraku FOTO-VIDEO
Loading...

New Hit – Ku e le dashnin nga Blerina Matraku FOTO-VIDEO

E bukur, intelegjente dhe shumë e talentuar. Kushë tjeter përveq Blerina Matrakut. Ajo është një ndër këngëtaret,që me vokalin e saj të ngrohët dhe me muzikalitet,bën që ta shtypesh butonin në Replay shumë herë. Kënge pas kënge ,Hit pas hiti ,pak dite më par Blerina Matraku leshoi Bombën e radhës.
Kënga me e re nga këngëtarja,mban titullin Ku e le dashnin, kënge e cila sapo është lançuar në kanalin muzikor Youtube.
Nga komentet pritet që kjo këngë të jetë më e klikuara në gjithë krijimtarine e këngëtares.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...