Ballina / Show Bizz / New Hit – “Next Level “ nga Noliman (Video)
Loading...

New Hit – “Next Level “ nga Noliman (Video)

Sigurisht të gjithë i njohim hitet e një pas njëshme ndër vite të NOLIMAN . Ai është një supër këngëtar i cili me talentin që posedo ka bërë që me daljen e par në publik shumë fansa për vete.

Shumë këngë solo e shumë bashkpunime ku nder më të rensishmet sigurisht ka qen bashkpunimi me Noizy-n. Hiti i fundit nga Noliman mban titullin Next Level dhe menjherë pas lansimit në kanalin muzikor në Youtube kënga është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shum pozitive. Kënga Next Level është e realizuar në mënyrë shumë profesionale. Për muzikën e këngës është përkujdesur DualVox për Videoklipin NikFilms ndersa publikimi është bërë nga BARESHA.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …