Ballina / World / Sports / Neymar arsyeton transferimin e tij prej 198 milion duke shenuar gol spektakulare ( Video )
Loading...

Neymar arsyeton transferimin e tij prej 198 milion duke shenuar gol spektakulare ( Video )

Pas përfundimit të lëvizjes së tij prej 198million në Paris Saint-Germain, ka pasur shumë parashikime për debutimin në shtëpi të Neymar dhe ai me siguri nuk gaboi kundër Toulouse  këtë të dielë. Futbollisti brazilian bëri tri gola në dy paraqitje për klubin e tij të ri pas mbërritjes së tij nga Barcelona.

Neymar si përherë i jashtëzakonshëm në aftësitë e tij në fushen e futbollit. Ai shenon gol spektakulare  6: 2  kundër Toulouse . Neymar në këtë lpjë ishte ylli i shfaqjes.

/MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Ylli Neymar shenon golë fantastike kundër Bordeaux ( Video )

Paris Saint Germaini ka nisur ndeshjen me sukses. Në minuten 5` Neymar shenon golin e …

Loading...