Ballina / Sport / Neymar do të transferohet në PSG dhe do të paguhet…..
Loading...

Neymar do të transferohet në PSG dhe do të paguhet…..

Kammpioni Evropjan Real Madrid është duke kaluar në një krizë të thell. Ata veren që do të vie pritet ta transferojnë sulmuesit brazilian të PSG-së, Neymar Jr.

Reali pritet të paguajë 300 milionë euro PSG-së, ndërsa Neymar do të përfitojë nga 50 milionë euro në sezon, duke u bërë lojtari më i paguar në histori.

Ndërsa të gjithë po kan frikë reagimin e Ronaldos, pasi ai kishte bërë kërkesë për rritjen e pages dhe ju ishte refuzuar. Ronaldo  përfiton 25 milionë euronë sezon, 

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...