Ballina / Sport / Neymar i uron Dembeles mirëseardhje në Barcelonë
Loading...

Neymar i uron Dembeles mirëseardhje në Barcelonë

Neymar përmes një postimi në Instagram i ka uruar Dembeles ardhjen në ekipin e Barcelones.

/MegaPress/

 

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …