Ballina / Show Bizz / Nicki Minaj shfaq krejtësisht gjoksin në revistën “Paper” (Foto, +18)
Loading...

Nicki Minaj shfaq krejtësisht gjoksin në revistën “Paper” (Foto, +18)

Raperja amerikane Nicki Minaj publikoi fotografitë e prapa skenave gjatë realizimit të kopertinës për revistën “Paper”.

Pasi u shfaq në faqen e parë të revistës “Paper”, dhe të gjithë e quajtën kopertinën e saj si erotike e butë, këngëtarja e ndau atë me fansat në rrjetet sociale.

Nicki Minaj (Getty Images)

Pikëpamja e diskutueshme sjell një imazh provokues në profilin e saj në Instagram, gjersa është pritur edhe me kritika nga një pjesë e mirë e fansave.

Nuk është për t’u habitur, sepse ylli amerikan është pothuajse e zhveshur – ka vetëm pantallona të shkurtra, të ngushta, dhe sigurisht bizhuteritë e argjentit!

https://www.instagram.com/p/Bbf6Faphwyk/

Kështu, Nicki, pa një skrupull, i vendosi zemrat e saj në ballë, ndërsa mbuloi thithat e saj me argjend ngjitës.

Kopertina e re e revistës “paper” me protagoniste reperen amerikane ka marrë një numër të madh komentesh negative, në të cilat shumica janë kritikues për përmbajtjen e saj vulgare.

A post shared by Barbie® (@nickiminaj) on

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...