Ballina / Show Bizz / Nicole Scherzinger: Parfumi “Chosen” është dhuratë perfekte për Krishtlindje (Video)
Loading...

Nicole Scherzinger: Parfumi “Chosen” është dhuratë perfekte për Krishtlindje (Video)

Ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri, por duket se ka lëvizje në këtë drejtim.

Kështu së paku ka bërë të ditur vet këngëtarja britanike, Nicole Scherzinger, e cila ka publikuar një video të shkurtër.

Në fakt, bëhet fjalë për një reklamë që e ka përgatitur rreth parfumit të saj “Chosen”.

“Chosen është dhurata e duhur për këto Krishtlindje”, ka shkruar ndër të tjerash ish e dashura e futbollistit shqiptar, Pajtim Kasamit

Në videon e promovimit këngëtarja, Nicole Scherzinger, shfaqet më e bukur se kurrë me një fustan i cili nxjerr në pah më së miri format perfekte trupore.

Ndryshe, këngëtarja pritet që të sjell edhe këngë të tjera gjatë vitit 2018. /MegaPress/

Loading...

Shikoni gjithashtu

Metiz ft Wheresdonie bashkojn forcat për Hitin me te ri muzikore (Foto-Video)

Industria muzikore shqiptare aktualishtë është shumë produktive, fal artistave të talentuar dhe përqafimit me rryma …

Loading...