Ballina / Show Bizz / Nimet Fetai sjell projektin më të ri `Lidhëm besën` (Video)
Loading...

Nimet Fetai sjell projektin më të ri `Lidhëm besën` (Video)

Një këngë mjaft ritmike dhe me shije është sjellë nga këngëtari Nimet Fetai për festat e fundvitit, ndërkohë që xhirimi është bërë për programet festive në të cilat do të paraqitet vet këngëtari. Për të dëgjuar këngën mjafton të klikohet linku pasiqë është një këngë vërtetë e mrekullueshme dhe me plot ritëm. Kjo këngë ju kushtohet çifteve të reja. Ndërkohë që ai është shumë i angazhuar në dasma dhe ahengje familjare pasiqë njihet si një nga vokalet më të mira të skenës.

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...