Ballina / Show Bizz / Muzike / Nita Latifi sjell baladën e re “Vet” (Video)
Loading...

Nita Latifi sjell baladën e re “Vet” (Video)

Këngëtarja e re Nita Latifi ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Vet”.

Kënga është e zhanrit baladë, dhe është punuar nga producenti Mixey në studion Authentic Entertainment, pjesë e së cilës është tash e një kohë edh vet këngëtarja.

“Vet” flet për dashurinë e humbur, dhe vargjet e sajjanë shkruar nga BC, 2po2 dhe Yll Limani.

Për klipin, janë kujdesur produksioni nga Prishtina, Imagine Films.

Projekti “Vet” duket të jetë suksesi i radhës për këngëtaren, e cila njihet për potencën e sa jvokale dhe interpretimin ‘live’. /MegaPress/

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …