Ballina / Lajme / Kosovë / Një 15-vjeçar ka mbetur i lënduar pasi është therur me thikë nga një moshatar i tij.
Loading...

Një 15-vjeçar ka mbetur i lënduar pasi është therur me thikë nga një moshatar i tij.

Rastin për Klan Kosova e ka konfirmuar Zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, e cila tha se rreth orës 21:00 tek “Parku i Ri” afër sallës 1 Tetori  ka ndodhur një therje me thikë pas një mosmarrëveshje që e kishin adoleshentët.

Personi i lënduar është dërguar në QKUK, derisa i dyshuari është identifikuar nga policia.

Policia e Kosovës po vazhdon të merret me rastin. /GazetaExpress/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …