Ballina / Lajme / Kosovë / Një femër kërcenohet me revole nga ish i dashuri në Prishtinë
Loading...

Një femër kërcenohet me revole nga ish i dashuri në Prishtinë

Në Prishtinë një djal ka kërcenuar ish të dashuren e tij me një revole lodër. Vajza e ka raportuar rastin në polici, ndërsa është prangosur menjëher i dyshuari.

Pas një interviste nëpolici, kërcenuesi është derguar në mbajtje, ndërsa me rastin është duke u marur prokuroria.

 

 

/MegaPress.AL/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …

Loading...