Ballina / Lajme / Bota / Një grua në Itali vret fëmijët e saj si në filma horror
Loading...

Një grua në Itali vret fëmijët e saj si në filma horror

Gjatë mbrëmjes së djeshmë një  grua ka kryer një krim të rëndë, ashtu si në filma horror duke i therur me thikë dy fëmijët e saj, kan raportuar mediat italiane.

Në fillim e ka therur me thikë vajzen e saj 2 vjeçe dhe më pas e ka marur djalin e saj Lorenzo 5 vjeçar dhe me veturë është larguar nga shtëpia.

Ndërsa në mes të fshatrave Guastalla e Luzzara në provincën e Reggio Emilias, është gjetur vetura e saj nga një bari fshati. Bariu posa e ka hapur deren e vetures ka vrejtur djalin e vogël me thikë në bark dhe nëna e tij e cila përpiqej të vetvritet.

Bariu nga fshati ka arritur ta largoj revolen nga dora e Antonelles dhe ka marur situaten nën kontroll, ku menjëherë ka lajmëruar policinë.

Bashkëshorti i saj ishte një lojtar ragbi dhe gjatë kohës së kryerjes së krimit nuk ndodhej në shtëpi. Familja e Antonelles por edhe e bashkëshortit trë saj për policin kan treguar se ajo vuante nga sëmundje psikologjike.

Antonella është arrestuar nga policia italiane ndërsa të dy fëmijët janë dërguar në morgun e spitalit dhe pritet pas dy ditëve të vorrosen.

/MegaPress.al/

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...