Ballina / Lajme / Kosovë / Një grua nga Gjilani mbyt foshnjen e saj në një qese plastike
Loading...

Një grua nga Gjilani mbyt foshnjen e saj në një qese plastike

Dje në mes ditë është arrestuar një femërë në Gjilan ka raportuar policia rajonale. Arrestimi i saj është kryer pasi që dyshohet se e ka vrar foshnjen e saj të posalindur e gjinisë mashkull.

E njejta disa orë më vonë ka kërkuar ndihmë në spitalin Rajonal në Gjilan, ku stafi mjeksor kan vërtetuar se foshnja ka vdekur si pasojë e mbylljes së saj në qese plastike.

Gruaja me kombësi kosovare është arrestuar. Ndërsa trupi i foshnjes është derguar në obduksion.

/MegaPress.al/

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

NISMA SOCIALDEMOKRATE ARTIKULUESE E VËRTETË E KËRKESAVE TË QYTETARËVE TË KOSOVËS, PËR SHTETIN QË DUAM

Jemi në një moment jashtëzakonisht të rëndësishëm për Kosovën dhe fatet e saj të së …

Loading...