Ballina / Lajme / Kosovë / Një i ri nga Gjakova tenton ta vras nënen e tij
Loading...

Një i ri nga Gjakova tenton ta vras nënen e tij

Një 25 vjeç ka kërcenuar të ëmen me thikë  se do ta vriste në Gjakovë. E moshuara ka raportuar në stacionin policor pasi djali i saj është larguar nga shtëpia.

Policia të dyshuarin për tentim vrasje e kan arrestuar dhe me të është duke u marur prokurori.

Rethanat që e kan detyruar të riun në këtë gjendje jo të mirë psiqike ende nuk dihen, ndërsa pritet të zbulohen rasti më tutje.

/MegaPress.al/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …