Ballina / Show Bizz / Një këngë dashurie publikohet nga Gasper Nrecaj, këngëtari nuk din të ndalet (Video)
Loading...

Një këngë dashurie publikohet nga Gasper Nrecaj, këngëtari nuk din të ndalet (Video)

“Fola Fola”, vjen me videoklip të realizuar profesionalisht nga produksioni “MProduction”. Fjala është për Gasper Nrecaj, i cili ka disa ditë që ka lansuar videoklipin e këngës me titull “Fola fola”. Se projekti ka premisat e hitit, e dëshmon lista e bashkëpunëtorëve.

Nrecaj ka vendosur të jetë më prezent me këngë e videoklipe dhe kënga me titull “Fola fola” do të jetë një depërtim i fuqishëm në botën muzikore.

Muzika dhe teksti janë punuar nga Ilir Berani, që cilësohet si mjeshtër hitesh, ndëkraq orkestrimi është bërë nga Ardian Kastrati.

Është nga ata zëra që ke dëshirë ti dëgjosh, por që deri më tani nuk e kemi parë shpesh me këngë e videoklipe. Jeton e vepron në Gjermani, më afër publikut kosovar është gjatë sezonit të verës, ku i bënë më të bukura mbrëmjet e dasmat e shumë njerëzve.

“Fola, fola”, vjen në vazhdim..

Shikoni gjithashtu

Në këto ditë të vetizolimit, ja deri ku arrin kreativiteti e të rinjve

Kosova është në gjendje emergjence e gjithë kjo pasi janë konfirmuar disa raste pozitive në …

Loading...