Ballina / Lajme / Një person bie nga kati i katërt i ndërtesës
Loading...

Një person bie nga kati i katërt i ndërtesës

Një person, identiteti i të cilit ende nuk dihet, ka rënë nga kati i katërt i një ndërtese në Shkodër.

Personi ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërkohë që ende nuk dihen motivet e këtij rasti.

/arbresh.com/

Shikoni gjithashtu

Kush është Manuella Koni dhe pse është e nevojshme për një mandat në Kuvendin e Kosovës…?

Bëhet fjalë për kandidaten për deputeten nga radhët e PEK-ut, Manuella Koni, e cila beson …