Ballina / Sport / Një shqiptar i prish punë Interit për Keitan
Loading...

Një shqiptar i prish punë Interit për Keitan

Inter dëshiron me çdo kusht 22-vjeçarin e Lazion Keita Balden.

Por Inter nuk ka ofruar aq sa Lazio kënaqet. Këtë e kanë deklaruar vetë stafi i lacjalve. Drejtori sportiv i Lazios Igli Tare ka deklaruar se nënshkrimi i Interit me Keita Balde Diao është ‘i pamundur’, përcjell Albeu.com.

Shkak është hendekun i madh midis vlerësimit të dy klubeve. Inter ka ofruar 20 mln euro ndërkohë që Lazio kërkon 35. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …