Ballina / Uncategorized / Një super artisti si Burim Llapqeva risjell kengen “qani shoke” (Foto – Video)
Loading...

Një super artisti si Burim Llapqeva risjell kengen “qani shoke” (Foto – Video)

Burim Llapqeva është këngëtari shqiptar që fal vokalit brilant që posedon qdo projet të ti e shëndrro në hit, artisti në fjal është shumë i kërkuar në dasma dhe ahengje familjare. Përndyshe Burim Llapqeva në yutube ka lansu këngën Qani Shoke këng kjo që menjëher pas lansimit është vërshuar nga klikimet dhe komentet me nota shumë pozitive.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Lezhjanja malsore, nxin Uneskon mes Londres per Lahuten,”dhene” Serbise. Ambasadori ….

Nje dite me pare, eshte zhvilluar Festivali Folklorik Shqiptar, per here te pare ne Londer, …

Loading...