Ballina / Show Bizz / Muzike / Një super talent si Adonisi (Video)
Loading...

Një super talent si Adonisi (Video)

Adonis Pacolli ose ndryshe Easyman është reperi me i ri por me i talentuari që keni parë kohëve të fundit.

Ai nuk akt ë ndalur së punuari në projekte të reja, duke sjellë për tregun muzikore shumë këngë, një super talent si Adonisi padyshim që duhet përkrahur shumë në këtë fushë.

Talenti i tij vërehet në këngët e tij dhe tekstet që ai bën, dëshira e madhe për muzikë i jep vullnet atij të punoi  shumë dhe të bëj këngë të cila po priten shumë mirë.

Epo, kujdes estradë Adonisi është futur thellë në botën e muzikës, e padyshim që shumë shpejt do të jetë një konkurrent i juaji i madh.

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Mjaft“ Bashkpunimi ndermjet Veronika Rapushi ZHADE ft Klodian Korra (Foto-Video)

Veronika Rapushi (Zhade Tirona) tashmë është artiste e afirmuar e muzikes shqiptare , qdo projekt …