Ballina / Show Bizz / Një super talente sapo lansoi projektin e ri. Bëhet fjalë pë bukuroshën e quajtur Shqipe.
Loading...

Një super talente sapo lansoi projektin e ri. Bëhet fjalë pë bukuroshën e quajtur Shqipe.

Një super talente sapo lansoi projektin e ri. Bëhet fjalë pë bukuroshën e quajtur Shqipe. Ky projekt është punuar nga Cekic ndërsa me tekst nga reperi Sparrow. Projekti po pritet mirë. Kontaktuar nga ne ajo tha se niher e kënaqur me realizimin e projektit. ” Jam e knaque me projektin dhe pritshmerit, se shpejti do kete edhe shume projekte te tjera”, u shpreh ajo
https://www.youtube.com/watch?v=8Vadw0GRPpM&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2IZmNBozBOyoiMI2ISTR_E3v8xinB0IVIpnT_0Ky_8iWpLcn0zSyex6lo&app=desktop

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...