Ballina / Show Bizz / Një zë si Valon Krasniqi i këndon ëmbël Kosovës
Loading...

Një zë si Valon Krasniqi i këndon ëmbël Kosovës

Ai është vetëm 6 vjeç dhe ka talent këngën. Quhet Valon Krasniqi vogëlushi që ka një klip simpatik dhe me zërin e tij të ëmbël i këndon mjaft bukur Kosovës. Kënga mban titullin “Kosovë vendi im” me muzikë dhe tekst nga Hysni Klinaku dhe artisti i vogël ka lindur në Zvicër dhe jeton atje por me orogjinë është nga Kosova, ndërsa kjo është kënga e parë e tij që po pëlqehet shumë.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Anna, e preferuara e fotografëve në St. Gallen të Zvicrës

Vajza e cila gjithnjë din të sjellë risi në skenë, si modele, fotomodele e këngëtare, …

Loading...