Ballina / Show Bizz / Njihuni me Adamin, mashkullin më seksi në Maqedoni (Foto)
Loading...

Njihuni me Adamin, mashkullin më seksi në Maqedoni (Foto)

Adam Gligoroski ka një karierë të bujshme si një trajner fitnesi. Shumë personalitete VIP shkojnë në studion e tij që të mbajnë trupin në formë, ndërkohë që me rekomandimet e Adamit kanë arritur shumë sukses.

Ai me këtë sport meret tash e disa vite ndërsa ka arritur që trupin e tij ta sjellë në një super formë, sa që është i kërkuar gjithandej.

Mes tjerave, ai për këtë fundvit është zgjedhur një nga meshkujt më seksi në Maqedoni duke lënë anësh shumë personalitete të njohura, por trajnimi në fitnes ka bërë që ai të arrijë të fitojë vendin e parë.

 

Loading...

Shikoni gjithashtu

Haxhi Dauti këngëtari që i rezistoi suksesit me dekada (Foto-Video)

Ka një zë unik, të jashtëzakonshëm. Me një shikim ‘vrastar’ dhe butësi në interpretim, shoqëruar …

Loading...