Ballina / Uncategorized / Njihuni me biznesmenin shqiptarë që po `tund` Spanjën
Loading...

Njihuni me biznesmenin shqiptarë që po `tund` Spanjën

Ndonëse nuk është përfolur shumë, por ai është shqiptari që po ‘tund’ për momentin shtetin spanjoll. Është nga Tetova por jeton në Palma de Mallorca të Spanjës. I suksesshëm në biznesin e tij të cilin po e kultivon tash e shumë vite, Denijoli krahas aventurave të mëdha që po bën në mbarë botën duke shëtitur, tek garazhet e tij gjinden koleksionet më të fundit të makinave luksoze të shtrejta, orët e dorës nga markat më të njohura, veshjet luksoze dhe vilat në të cilat ai jeton. Ndonëse i ri, Denijol Esati mund të konsiderohet si një nga shqiptarët më të pasur që po bën jetë luksoze derisa bizneset e tij akoma mbeten anonime, gjë që i mundëson atij një jetë luksi.

  

Shikoni gjithashtu

A është kjo vajza më e bukur në botë Antonela Hasani (Foto)

E bukur, seksi dhe mjafte e ndjekur kjo ështe Bukuroshja Shqiptare Antonela Hasani nga Shkodra …

Loading...