Ballina / Show Bizz / Njihuni me Mert Öztürk, aktorin turk që pushton tregun në Ballkan
Loading...

Njihuni me Mert Öztürk, aktorin turk që pushton tregun në Ballkan

Mert Öztürk, një emër që në tregun turk është shumë i njohur por që tek shqiptarët vetëm se ka nisur të bëj famë. Djaloshi nga Turqia i lindur në vitin 1991 në Stamboll krahas suksesit të jashtëzakonshëm që ka pasur në vendin e tij, ka vendosur që famën ta shpërndajë edhe në vendet e Ballkanit, kështu një nga projektet që ka marrë pjesë e që synon të sigurojë famën dhe suksesin është filmi i metrazhit të gjatë ‘Dashuria e ndaluar’ ku Mert do ketë një rol kryesor në këtë film.

Loading...

Shikoni gjithashtu

Premierë/ “Gjynah” Super projekti i ri muzikor nga Vani Gjuzi (Foto-Video)

Vani Gjuzi sapo ka publikuar projektin me te ri muzikor. Super projekti muzikor është punu …

Loading...