Ballina / Show Bizz / Njihuni me modelin shqiptarë që fiton në spektakle, ky është Getoari (Foto)
Loading...

Njihuni me modelin shqiptarë që fiton në spektakle, ky është Getoari (Foto)

Është mbajtur “Fol Shqip Top Model 2018”, spektakli që ka nxjerrë më në pah bukurinë dhe elegancen e të rinjve shqiptar në Diasporë, të cilët kanë afinitet në fushën e modës.

Një ndër djemtë që morri shumë vëmendje për shkak të sharmit, ecjes profesionale dhe stilit, ishte edhe Getoar Gegaj, modeli shtatlartë që ecte sigurt në pistën e “Fol Shqip Top Model” dhe që gjatë gjithë kohës llogaritej si favorit për ta fituar çmimin e madh të këtij evenimenti garues.

Bukuroshi Getoar Gegaj, që shihet si një nga modelët më premtues, ka fituar vendin e tretë në spektaklin “Fol Shqip Top Model 2018”. Ai jeton në Zvicër ne Winterthur/ Zürich, ku edhe pritet të angazhohet më shumë në industrinë e modës.

  

Shikoni gjithashtu

Premierë: “Hajde se u plaka” projekti i ri muzikor nga Romeo Imeraj (Foto-Video)

Pas shumë projekteve të sukseseshme Romeo Imeraj rikthehet fuqishem me nje super projekt. Plot ritem …

Loading...