Ballina / Sport / Njihuni me “Trajnerin e Muajit” në Premier League, drejton klubin me 0 humbje në histori
Loading...

Njihuni me “Trajnerin e Muajit” në Premier League, drejton klubin me 0 humbje në histori

David Vagner është shpallur trajneri më i mirë i muajit gusht në Premier Ligën angleze.

Hadërsfilld merr pjesë për herë të parë në historinë e tij në Premier Ligë dhe deri më tani nuk e ka provuar shijen e humbjes duke regjistruar dy fitore dhe një barazim në tre takimet e para. Trajneri gjerman 45-vjeçar e drejton skuadrën që nga viti 2015.

Numri 1 i pankinës së skuadrës së Hadërsfilldit ka marrë vlerësimin prestigjioz pas paraqitjes së shkëlqyer që ekipi i tij bëri në 3 javët e para të këtij sezoni në elitën e futbollit anglez. /albeu.com/

Shikoni gjithashtu

Supertalenti nga Bishtazhini, Toni Domgjoni përkrah rininë e vendlindjes

Toni Domgjoni nga Bishtazhini (Gjakovë) është një ndër talentët më mirë në Zvicër dhe është …

Loading...